درباره ما

شرکت لاوان پلاستیک فعالیت صنعتی خود را در صنف محصولات پلاستیکی از سال 1365 در زمینه تولید انواع ظروف یکبار مصرف آغاز نموده و از این حیث یکی از مطرح ­ترین و قدیمی ­ترین شرکتها در ایران می­ باشد.
لاوان پلاستیک با تکیه بر نیروی جوان مدیران خود و تجربه پیشینیان پس از بررسی­ های گسترده در خصوص نوع تولید و تقاضای بازار داخلی و بهره­ گیری از دانش فنی متخصصان و دستگاه­ های مجهز با پیش بینی گشودن دروازه­ های جهانی خود را با تکنولوژی روز دنیا تجهیز نموده تا نقش فعال در مرتفع نمودن نیاز داخل و همچنین بخش صادرات داشته باشد.
استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن و مواد اولیه مرغوب باعث افزایش سرعت تولید تا حدود 2 برابر حالت مرسوم و کاهش هزینه ها و همچنین تولید محصولات همگام با بالاترین استانداردها گردیده است به گونه ای که بالاترین حد از کیفیت را با مناسب ترین قیمت و شایسه ترین خدمات ارائه می نماید.
یکی دیگر از وجوه تمایز شرکت لاوان پلاستیک پایبندی به تعهدات خود نسبت به مشتریان می باشد که اعتماد متقابل مشتریان را در برداشته است.شرکت لاوان پلاستیک تلاش می کند با استفاده از حداکثر امکانات موجود گامی موثر در جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات خود برداشته تا نام محصول ایرانی را بیش از پیش در بازارهای جهانی مطرح کند.
 

تبلیغات

جستجو